Корпорація "Логістик групп"

Навантажувачі Б/В

Close
Форма для выбора погрузчика
Выберите наиболее удобный вариант
Где будет работать погрузчик
Будет ли работать техника в спецефических условиях?
Примерные размеры грузов (Длинна, мм)
0
10000+
Вес грузов (кг)
0
6000

З яких етапів складається продаж навантажувача?

1
Обирайте навантажувач
2
Складаємо договір
3
Доставка
4
Використання
Навантажувачі Б/В:
Коротко про вантажну техніку: всі переваги та недоліки
Навантажувачі Б/В – найкраще рішення для компаній, які шукають спосіб оптимізувати витрати, і віддадуть перевагу купити навантажувальну техніку, що була у використанні. Якщо Вам потрібен навантажувач вилковий для складу, Ви, тим самим, можете в найкоротші терміни і з меншими витратами збільшити існуючий парк навантажувачів. Уживані навантажувачі, штабелери, річтраки та інша складська техніка за низькою ціною - все це Ви знайдете у Нас!

Корпорація "Logistic Group" надає Вам широкий вибір навантажувальної техніки БУ, що задовольняє Ваші технічні вимоги та побажання, а також здатна ефективно вирішувати поставлені завдання на складі. Кожна запропонована нами одиниця навантажувача Б/У проходить техогляд та передпродажну підготовку. Завдяки цьому ми можемо гарантувати, що придбаний Вами навантажувач буде працювати ще не один рік!

Понад 20 років ми займаємося обладнанням складів найкращими навантажувачами та іншою технікою. Більше того, у нас дуже вигідно купувати, наприклад, електронавантажувачі, тому що ми займаємось так само регенерацією батарей.
Made on
Tilda